Skanowanie 3d

 

Jeżeli interesuje cię skanowanie 3d za sprawą naszej firmy możesz uzyskać najlepsze warunki do uzyskania trójwymiarowych obiektów.
Stosujemy najlepsze urządzenia optoelektroniczne, których zadaniem jest wykonanie niezwykle szczegółowej analizy struktury obiektu, a następnie ich wierna konwersja do postaci zdigitalizowanej.
Podczas tego procesu zostaje zebrana możliwie największa ilość informacji o charakterze geometrycznym ze skanowanego obiektu. Nierzadko, nasze skanery zbierają nawet i kilkanaście milionów współrzędnych.  Następnie, wszelkie zgromadzone dane zostają przetworzone i odzwierciedlone w specjalistycznym programie.
Taka technologia pozwala na naprawdę wierne odzwierciedlenie modelu w rzeczywistości cyfrowej. Jako firma wykonujemy skanowanie 3d zarówno dla klientów indywidualnych, jak i profesjonalnych przedsiębiorstw, które działają w branżach wymagających olbrzymiej szczegółowości. Z realistycznym efektem przenosimy obiekty fizyczne w obręb cyfrowego świata w takich branżach jak medycyna, lotnictwo czy przemysł rozrywkowy w postaci gier i filmów. 

 

Modelowanie 3d

 

Jeżeli interesuje cię modelowanie 3d zapewnimy ci możliwie najlepszy efekt. 
Nasza firma zajmuje się także procesami związanymi z modelowaniem trójwymiarowym. Świadczymy usługi na dwóch płaszczyznach. 
W swojej pracy zajmujemy się zarówno edycją i przekształcaniem zeskanowanych ówcześnie obiektów, jak i tworzymy całkowicie nowe modele od podstaw, według zamówienia klienta poprzez proces budowania w specjalistycznym modelerze. Wykorzystujemy zarówno techniki bezpośrednie, jak i parametryczne. 
Wszystkie modelowane przez nas obiekty cechują się dużym realizmem i szczegółowością, która pozwala na dokładne określenie parametrów podczas przygotowywania projektów.